گروه طراحان زرکا با بهره گیری از مهندسین معمار جوان و باتجربه جهت ارائه خدمات نوین معماری به خصوص در زمینه طراحی پلانهای حرفه ای و نماها و طراحی دکوراسیون های داخلی، پیمانکاری و تجهیزات مدرن ساختمانی براساس سلیقه متقاضی بصورتی که تمامی خواسته های متقاضی به صورت معقول برآوده می گردد در استان گیلان و مازندران  به مدیریت مهندس آرمان مرادنیا فعالیت دارد.

هدف ما : انجام فعالیت تخصصی و حرفه ای در زمینه دکوراسیون داخلی و رفع نیاز انبوه سازان و دست اندرکاران عرصه ساخت و ساز در گیلان و مازندران می باشد .

چشم انداز ما : طراحی ، تولید واجرای علمی ، اصولی و تخصصی نیازهلی ساخت وساز در شمال کشور ، توجه به سرعت و کیفیت و ارائه خدماتی جدید و در خور شان شهروندان گیلانی و مازنی خواهد بود .

تمایز ما : تعهد و تخصص واقعی ، وقت شناسی ، بیمه و گارانتی محصولات ، مشاوره تخصصی ، مشتری مداری اصولی و از تولید به مصرف بدون واسطه می باشد .

ارائه خدمات حرفه ­اي معماري و دکوراسيون داخلي و در پاسخ به نيازهاي روز افزون اين مقوله در استان گیلان ومازندران از دیگر اهداف ماست. اين شرکت در زمينه مشاوره، طراحي و اجراي دکوراسيون داخلي بر اساس اصل “طراحي علمي، کيفيت عالي، و زمان مناسب ” در پروژه­هاي مسکوني، اداري، تجاري فعاليت مي­کند.