این اپلیکیشن شامل واقعیت مجازی ساختمان ، واقعیت افزوده ساختمان و واقعیت افزوده کارت ویزیت می باشد.

برای اجرا هر بخش بر روی آیکون آن کلیک نمایید و برای بازگشت به منوی اصلی بر روی دکمه خانه کلیک کنید.اپلیکیشن واقعیت مجازی نیاز به هدست واقعیت مجازی دارد و گوشی شما باید مجهز به سنسور ژیروسکوپ و شتاب سنج باشد . قبل از دانلود مطمئن شوید گوشی شما قابلیت اجرای واقعیت مجازی را دارد . برای این کار می توانید مدل گوشی خود را به ربات گروه@cgsample_bot ارسال کنید.

زمانی که واقعیت مجازی را اجرا نمایید ، تصویر در گوشی شما به دو قسمت تقسیم می شود. گوشی خود را درون هدست بگذارید به طوری که خط وسط صفحه نمایش گوشی با خط وسط هدست منطبق باشد ، هدست را بر روی سر خود قرار دهید با حرکت دادن سر می توانید همه زاویه های فضای مجازی را مشاهده نمایید.در فضای مجازی نگاه خود را به سمت زمین ببرید در آنجا منویی را مشاهده می کنید که با حرکت دادن نقطه ی وسط تصور بر روی هر کدام از دکمه های منو رنگ آن قرمز می شود وقتی دکمه فعال است (قرمز رنگ) با دکمه مغناطیسی موجود در سمت چپ هدست می توانید دکمه را کلیک نمایید.

اما اگر هدست در اختیار نداشتید:

گوشی خود را به شکلی حرکت دهید که کف فضای مجازی را ببینید . با حرکت دادن گوشی خود دکمه”با هدست / بدون هدست “ را فعال کنید و بر روی صفحه نمایش کلیک نمایید. اکنون فقط یک تصویر دارید و با حرکت گوشی خود در همه جهات می توانید فضای مجازی را کاملا ببینید.

ویژگی های پروژه واقعیت مجازی معماری ساختمان

  1. حرکت در فضای معماری با مقیاس واقعی با تکنولوژی واقعیت مجازی
  2. تله پورت در ساختمان ، با واقعیت مجازی
  3. دیدن ماکت دیجیتال بر روی پلان ساختمان با تکنولوژی واقعیت افزوده
  4. دیدن ویدیو بر روی کارت ویزیت با تکنولوژی واقعیت افزوده