در دنیای مدرن امروز همه چیز در حال حرکت است. طراحی های سبک اما   مدرن به سرعت در حال تکامل است .در حال حاضر سبک های زیادی وارد خانه های مردم شده است.

ساختن یک پل شناور با سطوح و طبقات عجیب و ناشناخته که در بالای زمین قرار دارد کار آسانی نیست. برای اندازه گیری طول پله،عمق خیز پله  و نرده باید دقت بالای به خرج داد. اینکه آیا دیواری که حله قرار است روی آن نصب شود دارای استحکام کافی است؟ آیا فعل ساخته شده به صورت یک مجموعه استاندارد و یک شیء منحصر به فرد و وحدت یافت مشاهده می شود یا خیر؟ چگونه می توان نرده های نازک و زیبا داشت و در عین حال ایمنی آن را رعایت کرد؟

زیبایی پله شناور در این است که در یک نگاه باز مدرن و  براق در محیط مشاهده شود. در این مقاله به بررسی چند نوع از این پله های شناور می پردازیم.

راه پله شناور

 یک پله فلزی شناور و باریک با یک نرده نازک و ساده است که از جنس مس صنعتی ساخته شده است. سایه های خاکستری خاص و متفاوتی که دارد تعادل خوبی در رنگ محیط ایجاد می کند. و زیبایی محیط را دو چندان میکند.

راه پله شناور چوبی

پله چوبی کلاسیک تر به نظر می رسند.  این راه پله دارای طراحی نامتقارن است که باعث می‌شود منحصربه‌فرد و چشمگیر دیده شود.

راه پله شناور مشکی

یک راه پله شناور مشکی که روی دیوار سفید قرار دارد. راه پله خط مستقیم را دنبال نمی‌کنند بلکه به جای آن منحنی می شود و به نوعی تبدیل به راه پله مارپیچ میشود.

راه پله شناور روبانی

این یک طراحی راه پله بسیار غیر معمول است شکل هندسی منحصر به فردی دارد طرح انتزاعی و قابل توجه است که نقطه کانونی قوی  برای دکوراسیون به حساب می آید.

راه پله شناور مثلثی

یکی دیگر از نمونه های جالب راه پله شناور،راه پله مثلثی است. ببینید چگونه اضافه کردن جزئیات ساده می تواند تغییرات بزرگی در ظاهر کار ایجاد کند.  در این فضای طولانی و باریک، راه پله شناور انتخاب مناسبی بود زیرا فضا را محدود و کوچک نمی کند.

راه پله شناور

این دو راه پله به یک دیوار عظیم و عریض  متصل شده‌اند. هر دوی آنها نگاهی گیج کننده ارائه می دهند .پله ها همانند دیوار ها هستند.  در این میان تنها عنصر متفاوت نرده های فلزی است.

امید است که این مطلب برایتان مفید واقع شده باشد.